Nowe mieszkanie z miejscem postojowym

lokalizacja: Płock, Przyjazna

3 200,00 PLN

78,05 PLN

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Blokhauz prezentuje do wynajęcia nowe mieszkanie wraz z przynależnym miejscem postojowym, zlokalizowane na osiedlu Winiary.


LOKALIZACJA:
• ul. Przyjazna
• ok. 4 km od płockiej Starówki oraz ok. 3 km od Orlenu
• cicha i spokojna położenie
• kameralne, nowe osiedle
• w bliskiej odległości przystanek autobusowy oraz supermarket


Nieruchomość znajduje się na II piętrze, ma powierzchnię ok. 41 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.
Z salonu jest wyjście na balkon, z którego mamy widok na część zieloną osiedla.

Mieszkanie zostało zaprojektowane z dużą dbałością o funkcjonalność i estetykę. Każdy element wnętrza jest przemyślany, a całość tworzy spójną, elegancką przestrzeń w dobrym guście. Wykończenie i układ pomieszczeń zapewniają komfort codziennego użytkowania, jednocześnie podkreślając nowoczesny, ponadczasowy charakter wnętrza.

Do lokalu przynależy prywatne miejsce postojowe oraz komórka lokatorska.

Mieszkanie dostępne od 20 października.
Zapraszamy na prezentację.


Cena: 3200 zł + opłaty licznikowe.
Wymagana kaucja zabezpieczająca.

Kontakt do opiekuna:

Blokhauz Nieruchomości

Natalia Gontarek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.