REZERWACJA/ Dom 4757 m2 | Płock 35 km | 4 pokoje

lokalizacja: Wilkanowo

350 000 PLN

3 889 PLN / m2

Opis nieruchomości

Atuty:
Dom z  dużą działką, w cenie mieszkania w zabudowie wolnostojącej z dużym ogrodem. 4 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka. Możliwość adaptacji strychu, bądź jego rozbudowa. Do wykorzystania działka 4757 m2 oraz pomieszczenie gospodarcze o powierzchni około 50m2.

Lokalizacja:
Wilkanowo - urocza wieś, w niedalekiej odległości od Bodzanowa. Do najbliższej większej miejscowości jest ok. 2 km, jest to Mała Wieś. Wieś z szeregiem terenów rekreacyjnych, w okolicach niewielkie lasy, urokliwe łąki i pola. Niewątpliwym atutem jest bardzo dobra komunikacja z Warszawą, (odległość ok. 80 km). Odległość do najbliższych miast -do Płocka 35 km, do Płońska 20 km.

Nieruchomość:
Dom położony jest na zadbanej ogrodzonej i funkcjonalnie zagospodarowanej działce. Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego to około 90m2 oraz strych do zagospodarowania. Gotowy do zamieszkania.

Parter domu stanowią:
Wejście z dworu do przedsionka, gdzie na wprost znajdują się drzwi wejściowe na strych tuż obok po lewej wejście do łazienki, zaś od wejścia gdy skierujemy się w lewo to znajdujemy się w kuchni. Kuchnia dobrze oświetlona i ustawna, w pełnym wyposażeniu w meble wolnostojące jak i podstawowy sprzęt AGD. Dalej przechodzimy do pokoju dziennego, a następnie do jadalni, kolejno pokój sypialniany i pokój gościnny. Wszystkie pokoje są ze sobą ze sobą połączone, wychodząc z ostatniego znajdujemy się ponownie w przedsionku. Przestrzeń dopełnia łazienka z WC oraz schody prowadzące na strych

Na Poddaszu:
Przestrzeń do całkowitego przygotowania i aranżacji.

Dodatkowe informacje:
Piec na węgiel, w pełni sprawny. Wszystkie okna plastikowe w pełni sprawne. Budynek zadaszony blachą, bez uszkodzeń.
W budynku można zamieszkać od razu cieszyć się bliskością otaczającej natury.
Duża działka na pewno zaspokoi niejednego wymagającego klienta.

Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela.
Zespół Blokhauz dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Kontakt do opiekuna:

Blokhauz Nieruchomości

Agnieszka Michalska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.